travel

Cuba 2017

To był wyjazd na który wyczekiwałam bardzo długo i chyba pojechałam w ostatnim momencie, gdzie wyspa jest jeszcze w dziewiczej postaci. Kuba, największa z wysp karaibskich. Rajskie plaże, cygara, rum, stare samochody, piękne kolorowe elewacje to wszystko można poczuć, zobaczyć, dotknąć czy spróbować. Ten kraj ma swój niepowtarzalny klimat, w którym ja zakochałam się od pierwszego wejrzenia. Niestety jest też druga strona medalu-bieda, gdzie ludzie nie proszą o pieniądze ,a o długopisy!

Przejechaliśmy około 1000 km od Havany, stolicy Kuby po Trynidad do Cayo Guillermo. Każde z tych miast jest na swój sposób magiczne i oryginalne. Mam nadzieję,że moja relacja chociaż w najmniejszym stopniu odda ten Kubański smaczek. A jeżeli ktoś z was marzy o wyjeździe  na tą wyspę, to polecam w 100 % i naprawdę to jest chyba ostatni moment, gdzie można ją jeszcze zobaczyć nieskomercjalizowaną 🙂

 

 

4 thoughts on “Cuba 2017”

  1. I simply want to mention I am all new to blogs and seriously loved this website. Likely I’m planning to bookmark your blog post . You actually come with fabulous articles. Kudos for revealing your blog site.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.